UR & KLOCKOR / Armbandsur / Armbandsur 14776457
nr 1477 6457
Armbandsur
18k guld, (bakstycke. Vikt: 5g ca) boettens, diameter: 3,5 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:32:53
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
Armbandsur
Kondition: slitage, skador
nr 1477 6457
Armbandsur
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.500 kr |
måndag 4 juli 2022 |